Starołęcka Dolina na półmetku

Starołęcka Dolina to najnowsza poznańska inwestycja firmy Budnex. Deweloper realizuje dwa budynki mieszkalne ze 105 lokalami. Prace nad nimi są już bardzo zaawansowane, a niebawem zostanie otwarte biuro sprzedaży na terenie osiedla. Pierwsze mieszkania trafią do nowych właścicieli w trzecim kwartale 2017 roku.

Starołęcka Dolina to projekt mieszkaniowy, który ma realną szansę tchnąć nowego ducha w tą część Poznania, a zarazem stanowi jedną z większych planowanych inwestycji deweloperskich w stolicy Wielkopolski. W czterech etapach powstanie tu łącznie pięć budynków wielorodzinnych z blisko 600 mieszkaniami.

To, co wyróżnia zabudowania Starołęckiej Doliny to ciekawa architektura budynków z wysuwającymi się na pierwszy plan przestronnymi balkonami, o powierzchni od 6 do nawet 30 mkw. W ramach budowy osiedla deweloper zmodernizuje również drogę dojazdową do inwestycji od strony ul. Maya. Warto też przypomnieć, że włodarze miasta planują do 2018 roku przedłużyć linię tramwajową z ronda Żegrze do projektowanej pętli tramwajowej przy ul. Falistej, co zdecydowanie poprawi dostęp do komunikacji miejskiej obecnym i przyszłym mieszkańcom tej części Starołęki.

fot. materiały prasowe

 

Translate »