The Park Kraków wprowadza innowacje

Samowystarczalny kampus biurowy klasy A na krakowskim Podgórzu będzie nie tylko zielony, ale też pełny innowacyjnych rozwiązań. Najnowsza realizacja White Star Real Estate w Krakowie oferuje przyszłym najemcom aplikację mobilną, która znacząco ułatwi komunikację oraz korzystanie z infrastruktury. Dodatkowo obiekty będą wyposażone w inteligentny system parkowania, innowacyjny układ wentylacyjny z lampami UV oczyszczającymi powietrze oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Innowacyjna aplikacja mobilna znacząco ułatwi komunikację oraz korzystanie z infrastruktury, równocześnie będąc platformą umożliwiającą stały, obustronny kontakt między najemcami
a wynajmującym. Za jej pośrednictwem najemcy będą mogli zapraszać gości – poprzez specjalny kod QR, który umożliwi im wjazd na parking, wejście do budynku i skorzystanie z wind bez potrzeby używania kart. Korzystający z aplikacji pracownicy dowiedzą się o planowanych eventach czy promocjach w punktach usługowych, będą mogli również zgłosić ewentualne usterki.

Jak wskazuje sama nazwa projektu, The Park Kraków będzie wyróżniać bardzo duża ilość zieleni. Cała przestrzeń pomiędzy budynkami, o łącznej powierzchni 3 ha, będzie otwarta dla pieszych i wyłączona z ruchu samochodowego. Zostanie ona zagospodarowana starannie dobraną zielenią, elementami wodnymi i naturalnymi materiałami, zgodnie z zasadami biophilic design. Wszystkie zastosowane w projekcie rozwiązania połączone z szeroką ofertą udogodnień m.in. restauracjami, kawiarniami, lokalami usługowymi, a także strefami relaksu, stworzą w tym miejscu wyjątkowo przyjazne środowisko pracy.

The Park Kraków to samowystarczalny kampus biurowy klasy A na krakowskim Podgórzu. W ramach projektu powstanie 8 budynków biurowych (około 100 000 mkw. całkowitej powierzchni najmu). Cały projekt będzie zrealizowany na powierzchni około 5ha, z czego 3ha to przestrzeń niezabudowana i w pełni wyłączona z ruchu samochodowego, co wraz z dużą ilością starannie dobranej zieleni, małą architekturą, strefami relaksu i szeroką ofertą udogodnień, stworzy w tym miejscu komfortowe środowisko pracy.  

fot. materiały prasowe

Translate »