Tvelve – ostatnia działka na Oławskiej zagospodarowana

Wrocławska Grupa i2 DEVELOPMENT ogrodziła już teren i rozpoczyna prace nad nowoczesnym obiektem biurowo-handlowym przy ul. Oławskiej. Atrakcyjne położenie, budynek klasy A i elegancja projektu z tarasami zieleni na górnych kondygnacjach wpisują się w aspiracje biznesowe Wrocławia.

Architektura TWELVE oddaje przyjazny klimat okolicy i jednocześnie wyróżnia się nowoczesnością – strzelista bryła i duże okna doświetlają przestrzeń wnętrz. Specjalna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna na dwóch górnych kondygnacjach budynku przewiduje kilka tarasów widokowych z mini ogrodem tworzących luksusową strefę relaksu dla przyszłych pracowników biur przy Oławskiej.

Twelve_1-1TWELVE będzie 7-kondygnacyjnym, energooszczędnym biurowcem o powierzchni ponad 2 tys.  mkw., w pełni klimatyzowanym, z systemami: kontroli dostępu, przeciwpożarowym i monitoringu. W celu obniżenia kosztów utrzymania, budynek zostanie wyposażony w systemy obniżające zużycie energii i wody. Termin zakończenia inwestycji przewidywany jest na IV kwartał 2016.

fot. materiały prasowe

 

Translate »