VISTA rusza z budową

VISTA to jeden z najnowszych projektów mieszkaniowych firmy OKAM Capital. Zakończył się etap przygotowawczy inwestycji i ruszyły place budowlane.

VISTA powstanie w zachodniej części Służewca Przemysłowego na warszawskim Mokotowie. Generalnym wykonawcą jest Unibep, który zakończył etap przygotowawczy i w ostatnich dniach otrzymał zlecenie rozpoczęcia prac budowlanych.

Inwestor podpisał umowę na finansowanie inwestycji z bankiem PKO BP. Podpisanie umowy kredytowej w dniu 14.12.2015 roku pozwoli przekształcić umowy rezerwacyjne, które zostały podpisane w procesie przedsprzedaży w umowy deweloperskie. Zgodnie z przepisami prawa cały projekt VISTA podlega ochronie określonej w tzw. Ustawie deweloperskiej. Dotyczy to przede wszystkim ochrony wpłat na rachunku powierniczym, nadzorowanym i kontrolowanym przez bank.

Vista_ OKAM_Room 279

Mokotowska Vista to ponad 17 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej (PUM) w czterech 12-pietrowych budynkach oraz 292 miejsca postojowe w podziemnym garażu. Zakończenie budowy przewidywane jest na IV kwartał 2017 roku.

fot. materiały prasowe

Translate »