Warimpex wynajął znaczną część biurowca Mogilska Office w Krakowie

Firma Warimpex poinformowała, że jej spółka realizująca inwestycję Mogilska Office w Krakowie podpisała umowę najmu długoterminowego znacznej części powierzchni biurowej dostępnej w biurowcu. Najemcą jest renomowana międzynarodowa firma z oddziałem w Krakowie. Planowany termin wprowadzenia się nowego najemcy do budynku to I kwartał 2019 r.

„Szybki rozwój stolicy Małopolski jako centrum biznesowego sprawia, że istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy przestrzeń biurową. Wierzę, że wynajęcie znacznej powierzchni na tym etapie to zapowiedź porozumień z kolejnymi najemcami, o których będziemy mogli poinformować już wkrótce” – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.

Mogilska Office to nowoczesny obiekt biurowy klasy A z częścią handlowo-usługową na poziomie parteru. Budowa obiektu już się rozpoczęła, a prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończenie budowy planowane jest na ostatni kwartał 2018 roku. 8-piętrowy budynek obejmie 12 000 m² powierzchni całkowitej, a na 3 poziomach podziemnego parkingu znajdzie się miejsce dla 210 aut. W projekcie inwestycji zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, mających zagwarantować wysoki standard budynku.

fot. Warimpex