We Wrocławiu spotkają się specjaliści IT z całego świata

Potrzeba efektywnego budowania relacji pomiędzy partnerami B2B z branży IT stała się fundamentem pomysłu międzynarodowego wydarzenia Poland Broker Meeting. Już we wrześniu 2015 roku Wrocław gościć będzie brokerów i resellerów z całego świata.

Biznes jest sztuką utrzymywania i budowania relacji i właśnie ta koncepcja przyświeca organizatorom wydarzenia. Z uwagi na brak podobnych inicjatyw w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, przedsięwzięcie będzie szansą na promocję tego obszaru. Konferencja, zakładająca ponad 30 formalnych spotkań biznesowych w formule „One-on-One” oraz towarzyszące rozmowy kuluarowe, jest dla specjalistów z sektora IT szansą na zdobycie cennych kontaktów oraz pogłębienie współpracy.

Jak komentuje inicjator wydarzenia, Rafał Wójcicki: Poland Broker Meeting to nie tylko możliwość bezpośredniego kontaktu z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi, ale także okazja do zaznajomienia uczestników z całego świata z Polską. Dzięki formule „Business & Pleasure” uczestnicy będą mieli szansę zarówno efektywnie spędzić czas, jak i rozbudować swoją sieć kontaktów.

Organizatorzy Poland Broker Meeting na miejsce wydarzenia wybrali Wrocław. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze jest to jedno z najlepiej skomunikowanych z Europą polskich miast. Wrocław, jako kulturalna stolica naszego kraju, ale także centrum biznesu i edukacji, ma być wizytówką Polski na arenie międzynarodowej. Spotkanie ma nie tylko biznesowy charakter, ale jego kolejnym założeniem jest promocja wizerunku Wrocławia jako miejsca, w które warto inwestować oraz odwiedzić w czasie urlopu. Uczestnicy będą mieli szansę zetknąć się z bogatą historią i tradycją miasta, przespacerować się po najciekawszych miejscach stolicy Dolnego Śląska oraz spróbować prawdziwej polskiej kuchni. Polska, jako regionalny lider w sektorze IT, jest najlepszym wyborem na gospodarza tego wydarzenia.

Dzięki Poland Broker Meeting firmy z regionu Europy Środkowo – Wschodniej mają szanse na pogłębienie lub rozpoczęcie współpracy z partnerami biznesowymi z całego świata, w tym z krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz państw azjatyckich – mówi Rafał Wójcicki.

Poland Broker Meeting odbędzie się w dniach 24 – 26 września 2015 roku w hotelu Haston we Wrocławiu.

logo_Poland_Broker_Meeting