Więcej e-commerce w parku SEGRO w Nadarzynie

Logwin Air & Ocean zwiększył swoją obecność w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Na dodatkowych 3 500 mkw. powstało Regionalne Centrum Dystrybucji dla Sephora, obsługujące wszystkie perfumeryjne marki w Polsce oraz pozwalające na jeszcze bardziej efektywną realizację zamówień e-commerce.

Logwin Air & Ocean obsługuje sklep internetowy Sephora z terenu SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn od 2014 r. Dzięki niedawno otwartemu Regionalnemu Centrum Dystrybucji i wprowadzonej w nim automatyzacji większości procesów, możliwa będzie także bardzo efektywna realizacja dostaw do prawie stu perfumerii Sephora. W centrum postawiono na innowacyjne rozwiązania – zbudowano m.in. pół automatyczną linię sortującą z systemem „Put To Light”. Docelowo centrum ma obsługiwać nie tylko rynek polski, ale również inne rynki w regionie.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to centrum logistyczne znajdujące się zaledwie 15 kilometrów od Warszawy. Powierzchnia magazynowa parku wynosi ponad 80 000 mkw., z potencjałem do rozbudowy do 120 000 mkw. Istnieje możliwość zrealizowania obiektów szytych na miarę, zgodnie z potrzebami klienta

fot. SEGRO

Translate »