Więcej niż Bluetooth® – Cardo Systems

Dziesięć lat po wdrożeniu komunikacji Bluetooth dla motocyklistów Cardo Systems wprowadza DMC™ (Dynamic Meshwork Communication) – trzeciej generacji technologię komunikacji grupowej dla motocyklistów. Nowa technologia, która została zaprojektowana przez Cardo, po ponad trzech latach intensywnych badań i rozwoju, oferuje przełomowe rozwiązanie do komunikacji dla grup motocyklistów. Najnowszy produkt flagowy Cardo – scala rider PACKTALK™ – będzie dostępny na polskim rynku w dystrybucji firmy Kontel, przedstawiciela marki Cardo Systems w Polsce. Będzie pierwszym na świecie systemem komunikacji dla motocyklistów wyposażonym w technologię DMC.

Scala rider PACKTALK™ reprezentuje optymalną syntezę pomiędzy dwoma światami komunikacji, oferując zarówno technologię Bluetooth, jak również DMC w jednym urządzeniu, które działają równolegle i komplementarnie.

W przeciwieństwie do Bluetooth, technologia DMC oferowana przez scala rider PACKTALK™, wykorzystuje spontaniczną, płynną, samoutrzymującą się sieć. W trybie DMC, każdy motocyklista działa jako autonomiczna jednostka utrzymująca jednocześnie połączenie z każdym innym uczestnikiem w grupie. Jeśli jeden z uczestników z jakiegoś powodu zostanie odłączony, sieć utrzymywana jest w nienaruszonej formie. W stale zmieniającym się i dynamicznym środowisku, takim jak grupa motocyklistów, technologia DMC przynosi przesunięcie wzorca komunikacji.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »