Włoski styl w Galerii Północnej

Niezależny koncept odzieżowy Rina Carezza otworzył swój butik w Galerii Północnej. W swojej ofercie łączy znane marki z Włoch z ubraniami polskich projektantów.

– Włochy od wieków są kolebką dobrego stylu. Liczne pokazy, festiwale i spotkania z czołowymi projektantami, które się co roku odbywają się w Mediolanie czy Rzymie, wyznaczają najnowsze kierunki w modzie. Ten właśnie klimat modowych eksperymentów, pięknych, kobiecych krojów i oryginalnych połączeń, chcieliśmy przenieść także do naszego butiku w Galerii Północnej. Odzież starannie wyselekcjonowanych włoskich marek to propozycja dla nowoczesnych kobiet, które cenią sobie komfort, ciekawe wzornictwo, jakość i najnowsze trendy. Ponadto rekomendujemy naszą linię odzieży, sygnowaną przez Rina Carezza z najwyższej jakości kaszmirów i wełen, produkowaną na specjalne zamówienie w Wenecji, wyłącznie dla nas – mówi Marek Gonicki, właściciel marki Rina Carezza.

Salon w Galerii Północnej będzie pierwszym butikiem Rina Carezza na północy Warszawy i trzecim, który powstanie w stolicy. W butiku dostępne będą kolekcje renomowanych włoskich producentów oraz młodych polskich marek. Modne ubrania uzupełnią stylowe włoskie torebki ze skór naturalnych oraz szeroki wybór akcesoriów–zegarków, biżuterii takich marek, jak Nikki Lissoni, Cluse, Paul Hewitt, które dopełnią każdą stylizację.  Butik Rina Carreza zajmie powierzchnię 50 mkw., a transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

fot. materiały prasowe

Translate »