Wrocław: The Upper House by Angel

W marcu br. we Wrocławiu ruszyła budowa nowego budynku, będącego ostatnim etapem inwestycji w ramach zakupionej przez Angel Poland Group działki przy ul. Walońskiej. The Upper House by Angel to 17 kondygnacji, 381 apartamentów i 8 penthousów – największy będzie miał 250-metrową powierzchnię. W budynku znajdą się również strefa wellness z basenem, saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny.

– Do współpracy przy The Upper House zaprosiliśmy firmę architektoniczną EPR, której wizja projektowania jest szczególnie bliska wartościom naszej Grup – powiedziała Iwona Jurczenko, z Angel Poland Group.

W projekcie zaplanowano również tereny zielone, m.in. park sensoryczny, który jest na etapie uzgadniania z miastem i mieszkańcami kamienic Przedmieścia Oławskiego. Całość będzie zwieńczeniem inwestycji w ramach zakupionej przez Grupę Angel Poland działki przy ul. Walońskiej, a tereny wspólne, tworzące „Angel Square”, będą stanowiły nową jakość dla wszystkich mieszkańców kamienic Przedmieścia Oławskiego.

fot. materiały prasowe