Wygodne biurko to podstawa sukcesu

Zaciszny gabinet, nowoczesne domowe biuro, otwarta przestrzeń wydzielona w salonie – miejsce do pracy można aranżować na wiele sposób. Jego niezbędnym elementem jest wygodne, funkcjonalne biurko, które wywiąże się z zadań praktycznych i umili pracę designem wpisującym się w nasze upodobania.

Miejsce, w którym trzymamy komputer, notatnik oraz wszelkie dokumenty i akcesoria potrzebne do pracy, nie może być zaaranżowane w sposób przypadkowy. Wygodne biurko, które oprócz odpowiedniego dla naszych potrzeb blatu dysponuje pojemnymi szufladami lub szafkami, zapewni dobrą organizację przestrzeni, która umożliwi pracę w komfortowych warunkach.

Biurko z klasą

Klasyczna forma i ciepły kolor naturalnego drewna to zestawienie, które kojarzy się ze spokojem, skupieniem i porządkiem. Proste biurko z kolekcji Arras marki Bydgoskie Meble łączy klasykę i nowoczesność, zapewniając jednocześnie duży komfort pracy. Złożone z prostokątnych form bez zbędnych elementów ozdobnych, charakteryzuje się wygodnym blatem, niewielką półką i trzema pojemnymi szufladami po prawej lub lewej stronie. Harmonijna forma, naturalna kolorystyka i możliwość wyboru prawo- lub lewostronnego modelu gwarantują sprzyjające warunki do pracy i nowoczesny, estetyczny look. Biurko jest częścią kolekcji odznaczającej się prostą formą i nowoczesnymi przeszkleniami, równie łatwo można aranżować je jako pojedynczy element, jak i część większej, przemyślanej całości.

Szlachetny urok

Dla amatorów stylowych wnętrz i dodatków, Bydgoskie Meble przygotowały prawdziwą gratkę. Biurko z kolekcji Firenze, z charakterystycznymi frezowanymi pilastrami, cokołami z okrągłymi nogami z litego drewna i stylowymi uchwytami to kwintesencja wysmakowanego gabinetu w stylu retro. Ciekawe elementy zdobnicze i ciepły kolor czereśni antycznej wprowadzają atmosferę spokoju i przytulności, która idealnie harmonizuje z elegancją. Biurko jest dość masywne, jego szeroki blat, trzy szuflady po jednej i szafka po drugiej stronie bez trudu pomieszczą sporą ilość dokumentów, akcesoriów czy bibelotów. Jeden stylowy mebel, lub postawiony w towarzystwie innych elementów spójnej kolekcji, stworzy wysmakowane wnętrze o jasno zdefiniowanym charakterze, będąc przede wszystkim wygodnym, bardzo praktycznym miejscem do pracy.

Szerokość blatu, ilość i układ szuflad i szafek, wreszcie forma i kolorystyka – dostosowując wszystkie te kwestie do własnych, prywatnych potrzeb, wybierzemy biurko, które stanie się godnym partnerem do pracy i prawdziwą ozdobą wnętrza.

Translate »