Wykończenie łazienki – mobilna pomoc

Dobór odpowiedniego zestawienia wyposażenia łazienki może okazać się nie lada wyzwaniem, nawet dla osoby śledzącej na bieżąco trendy. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz poradników poruszających tematykę wykańczania wnętrz. Architektom z pomocą przychodzą zaawansowane programy, przy pomocy których specjaliści są w stanie idealnie rozpracować przestrzeń i dobrać dodatki. Jak zatem rozwiązać problem kiedy nie możemy skorzystać z usług architekta? Z pomocą przychodzą producenci instalacji sanitarnych oferując aplikacje mobilne z funkcją skompletowania baterii i umywalek.

GROHE 8 (Medium)

Marka GROHE jako producent innowacyjnych rozwiązań dostosowuje produkty do potrzeb klientów. Wykorzystując popularność aplikacji mobilnych oraz smartfonów, daje możliwość doboru interesujących produktów za pośrednictwem aplikacje na urządzenia mobilne. Aplikacje dostępne są dla użytkowników korzystających na co dzień z różnych systemów operacyjnych, umożliwiając stworzenie zestawień za pośrednictwem systemu IOS, Android oraz na stronach internetowych.

GROHE (Medium)

Do aplikacji GROHE BestMatch™ trafiły wyłącznie te zestawienia produktów, które pozytywnie przeszły weryfikację techniczną i wzorniczą.

fot. materiały prasowe