Powłoka AntiSlide – bezpieczna kąpiel!

Komfort kąpieli nieodzownie łączy się poczuciem bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, eksperci firmy KOŁO stworzyli kolejne innowacyjne rozwiązanie – powłokę AntiSlide, dostępną już teraz w najnowszej ofercie zarówno brodzików prysznicowych, jak i wanien.

By uzyskać subtelny, elegancki i jednocześnie nowoczesny efekt, firma KOŁO zaprosiła do współpracy Krystiana Kowalskiego, projektanta i autora wizerunków produktowych wielu marek na całym świecie. Całość została pomyślana i wykonana tak, by zapewnić zarówno estetyczny wygląd, jak też trwałość i higienę. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.

Dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania powłoki AntiSlide, przeprowadzono szereg badań i testów, między innymi w Institut fur Wand und Bodenbelage SFV. Efektem tych działań jest zdobyty certyfikat, zgodny z normą DIN 51097. Tym samym warstwa AntiSlide jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku produktów akrylowych, które może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym klasę odporności na poślizg (klasa A).

fot. KOŁO