Powłoka AntiSlide – bezpieczna kąpiel!

Komfort kąpieli nieodzownie łączy się poczuciem bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, eksperci firmy KOŁO stworzyli kolejne innowacyjne rozwiązanie – powłokę AntiSlide, dostępną już teraz w najnowszej ofercie zarówno brodzików prysznicowych, jak i wanien.

By uzyskać subtelny, elegancki i jednocześnie nowoczesny efekt, firma KOŁO zaprosiła do współpracy Krystiana Kowalskiego, projektanta i autora wizerunków produktowych wielu marek na całym świecie. Całość została pomyślana i wykonana tak, by zapewnić zarówno estetyczny wygląd, jak też trwałość i higienę. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.

Dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania powłoki AntiSlide, przeprowadzono szereg badań i testów, między innymi w Institut fur Wand und Bodenbelage SFV. Efektem tych działań jest zdobyty certyfikat, zgodny z normą DIN 51097. Tym samym warstwa AntiSlide jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku produktów akrylowych, które może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym klasę odporności na poślizg (klasa A).

fot. KOŁO

 

 

 

Translate »