Wyróżnienie „Konsumencki Lider Jakości 2015″ dla Junkersa

W badaniach opinii konsumentów, realizowanych w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości, marka Junkers uzyskała najlepsze wyniki w kategoriach: „urządzenia i systemy grzewcze” oraz „pompy ciepła”. Jako lider w branży, Junkers otrzymał prawo do bezterminowego posługiwania się złotym godłem „Konsumencki Lider Jakości 2015”.

Badanie realizowane w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości ma na celu wyłonienie liderów jakości w obszarze usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Wynikiem badania jest raport pokazujący ranking produktów i usług, ustalany na podstawie opinii konsumentów.

W udzielanych odpowiedziach konsumenci wskazywali przede wszystkim na wysoką jakość produktów marki Junkers i ich niezawodność. Podkreślana była też duża rozpoznawalność marki, jej długoletnia tradycja i ogólnodostępność.

Junkers lider jakości  kadr

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program prowadzony przez redakcję Strefy Gospodarki, realizowany od 2010 roku. Jego celem jest wskazywanie i promocja marek najlepiej ocenianych przez polskich konsumentów. W badaniach zastosowano następujące metody:

– badania kwestionariuszowe: badanie eksperckie dotyczące kwalifikacji marek w kategoriach produktowych;

– badanie pilotażowe na losowo wybranej grupie konsumentów;

– badanie face-to-face z konsumentami: ankieta pilotowana z udziałem badacza;

– badanie opinii w ramach CAWI: badanie przeprowadzone za pośrednictwem kanału on-line.

fot. Junkers
 

Translate »