Za ile warszawskie mini mieszkania?

W powstających w Warszawie osiedlach największe wzięcie mają najniżej wycenione mieszkania. W kwocie do 200 tys. zł kupimy tylko kawalerkę. A jakie mieszkania znajdziemy w nowych projektach w cenie do 250 – 270 tys. zł?

Analitycy portalu Dompress.pl sprawdzili, w których warszawskich osiedlach deweloperzy oferują takie lokale.

Ewelina Juroszek, Atal:

W inwestycji Nowe Bemowo dostępne są dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 42 mkw., które kosztują ponad 260 tys. zł. Lokale położone są na parterze. W sprzedaży są również trzy mieszkania dwupokojowe o metrażu 44 mkw. na wyższych kondygnacjach w cenie ok. 274 tys. zł.

Wojciech Stisz, Barc Warszawa:

W osiedlu Tarasy Dionizosa mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 36 do 42 mkw. oferujemy w cenach od 203 tys. do 240 tys. zł. Drugi etap inwestycji gotowy będzie jeszcze w tym roku. Mieszkanie trzypokojowe w Tarasach Dionizosa kosztuje prawie 290 tys. zł. W sąsiadującym z Warszawą Piastowie, w ukończonej inwestycji Rezydencja Kościuszki mamy w sprzedaży ostatnie mieszkanie o pow. 36 mkw. w cenie niespełna 213 tys. zł.

Sławomir Szczakowski, Dantex:

W inwestycji Dobra Wola II proponujemy mieszkania jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni ok. 34 mkw. w kwocie od 265 tys. zł. W inwestycji Miasto Wola w tym budżecie możemy zaproponować jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią na parterze w cenie 230 tys. zł.

Anna Sitnik, Dolcan:

W cenie do 270 – 280 tys. zł w Warszawie oferujemy mieszkania w inwestycji Miasteczko Rubikon, składającej się wyłącznie z miniapartamentów o powierzchni od 19 do 49 m kw. Ceny kawalerek w tej inwestycji zaczynają się od 156 tys. zł. W kwocie do 280 tys. zł w Miasteczku Rubikon mamy także dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchni 37 i 38 mkw.

Radosław Bieliński, Dom Development:

W osiedlu Derby w cenie nie przekraczającej 250 – 270 tys. zł możemy zaoferować kilka mieszkań dwupokojowych o powierzchni 40 mkw. W usytuowanym także na warszawskiej Białołęce – Osiedlu Klasyków mamy w tej kwocie kawalerki o metrażu 28 – 31 mkw. i mieszkania dwupokojowe o pow. od 40 do 43 mkw. W inwestycji Palladium w kwocie do 270 tys. zł dostępne są mieszkania od 32 do 38 mkw. W Osiedlu Wilno na Targówku w cenie do 270 tys. zł można kupić mieszkania jedno i dwupokojowe o pow. do 43 mkw.

Dariusz Cholewa, Echo Investment:

W II etapie osiedla Nowy Mokotów mamy 10 mieszkań jednopokojowych o pow. 29- 30 mkw., które oferujemy w cenie do 270 tys. zł.

Urszula Hofman, Grupę Inwest:

Mieszkania w cenie poniżej 300 tys. zł możemy zaproponować w inwestycji na warszawskiej Pradze. Są to funkcjonalne kawalerki lub mieszkania 2-pokojowe o metrażu do 35 mkw. Składają się z małego saloniku z aneksem kuchennym i sypialni. W przedpokoju powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana, znajduje się w nim tylko miejsce na szafę wnękową i funkcjonalne przejście.

Małgorzata Ostrowska, J.W. Construction:

W przedziale cenowym do 270 tys. zł oferujemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe, o pow. do 54 mkw. Takie lokale można znaleźć w naszych inwestycjach  w Warszawie – Zielona Dolina na Białołęce oraz Villa Campina, która zlokalizowana jest 8 minut od Bemowa. Klienci dysponujący takim budżetem mają spory wybór. Mieszkania w tak przystępnych cenach będą także dostępne w powstającym, kolejnym etapie inwestycji Zielona Dolina.

Mirosław Kujawski, LC Corp:

Mieszkania w cenach 250 – 270 tys. można znaleźć w każdej z warszawskich inwestycji realizowanych przez LC Corp, tj. Osiedle na Woli, Poborzańska, Mała Praga, Osiedle Przy Promenadzie. W zależności od lokalizacji jest to mniejsza lub też większa grupa mieszkań, są to lokale jedno lub też dwupokojowe. W kolejnych projektach, które zostaną uruchomione w tym roku, również znajdą się mieszkania w tym przedziale cenowym.

Katarzyna Żarska, Marvipol:

W cenie do 270 tys. zł mamy 17 kawalerek o metrażu od 28 do 36 mkw. w będącym w budowie osiedlu Central Park Ursynów. W każdej inwestycji projektujemy kawalerki, jednak ze względu na wymogi zapewnienia do każdego mieszkania miejsca parkingowego, nie jest ich wiele.

Mirosław Bednarek, Matexi Polska:

Nasze niedawno uruchomione dwa warszawskie projekty Kolska od Nowa i Księżycowa 60 spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. W mieszczącej się cenowo w segmencie popularnym inwestycji Księżycowa 60 na Bielanach, ceny oscylują na poziomie 6500 złotych za metr, a w budżecie do 270 tys. zł można bez problemu znaleźć w ofercie także mieszkania dwupokojowe.

Tomasz Sznajder, Polnord:

Do warszawskich inwestycji Polnordu należy osiedle Śródmieście Wilanów. W trakcie budowy jest budynek F, a niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży mieszkania także z budynku E. W ramach przedsprzedaży mieszkania dwupokojowe od 33 mkw. można kupić od 261 tys. zł. W podwarszawskim osiedlu Neptun Ząbki w cenie 250-270 tys. zł mamy duży wybór mieszkań trzypokojowych od 55 mkw.

Oscar Kazanelson, Robyg:

We wszystkich warszawskich inwestycjach Robyg znaleźć można mieszkania mieszczące się w przedziale cenowym do 270 tys. zł. W większości są to lokale dwupokojowe, a część stanowią również kawalerki. Mieszkania Robyg charakteryzują się wysokimi możliwościami aranżacyjnymi, dlatego każdy lokal można dostosować do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość zmiany mieszkania z dwoma pokojami w kawalerkę i na odwrót.

Andrzej Gutowski, Ronson Development:

Obecnie ceny najtańszych lokali, które mamy w ofercie zaczynają się od 280 tys. zł. W takiej kwocie można nabyć dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw. w czwartym etapie inwestycji Sakura na Mokotowie, położonym tuż obok toru wyścigów konnych Służewiec.

Kamila Kaliniak, Tynkbud-1:

W naszych inwestycjach oferujemy mieszkania od 6300 zł/mkw. Mieszkanie we wskazanym przedziale cenowym  proponujemy w lokalizacji na Bemowie. Mieszkania od kwoty 250 tys. zł zaczynają się od metrażu niespełna 37 mkw. i są to już mieszkania dwupokojowe. W inwestycjach, które planujemy rozpocząć w tym roku także znajdzie się część mieszkań w niższych cenach.

Agnieszka Wójcik, Wikana:

Wikana jest w początkowej fazie ekspansji na rynek stołeczny. Szykujemy się obecnie do rozpoczęcia inwestycji pod nazwą Cisowy Zakątek w Piasecznie. Powstanie tam budynek mieszkalny z parkingiem podziemnym oraz ogródkami przyporządkowanymi do wybranych mieszkań.

Kamil Niedźwiedzki

Dompress.pl

fot. Polnord