Zagłówek, chłodziarka, a może poducha?

Sofa, fotel czy narożnik wymagają, jak wszystko w domu, specjalnej oprawy. W ich przypadku służy ona jednak nie tylko wrażeniom estetycznym, ale przede wszystkim podnoszeniu naszego komfortu podczas użytkowania.

Oczekiwania klientów wpływają bezpośrednio na wprowadzanie innowacji do oferty producentów mebli. Są motorem inspiracji dla projektantów, którzy dzięki temu tworzą meble skrojone na aktualne potrzeby rynku. Ich uwaga skoncentrowała się na dodatkach o funkcjach ergonomicznych, a nawet zdrowotnych.

– Trendy we wzornictwie natchnęły nas do stworzenia kolekcji wypoczynkowych, w których kluczowym elementem staje się praktyczny użytkowo dodatek, który można opcjonalnie dobrać do mebla tak, by sprostał naszym wymaganiom, dotyczącym komfortu przez duże „K”- opowiada Maciej Malwiński z HF Helvetia Furniture. – Nic więc dziwnego, że naszą uwagę przykuwają kolekcje, które oferują ciekawe akcesoria. W kolekcji Malachit dostępne są funkcje relaksu regulowane manualnie lub elektrycznie. Ponadto ma ona także dodatkowe moduły ze schowkami oraz chłodziarkami, które znajdują się na wyciągnięcie ręki. Idealne na ciepłe popołudnia i wieczory.

amberHF Helvetia Furniture tworząc swoje meble, zwraca uwagę na dodatkowe wsparcie pleców oraz przedramion, szczególnie potrzebne tym, którzy w pracy zajmują wymuszoną pozycję siedzącą przy biurku. By od niej właściwie odpocząć głęboki, miękki fotel może nie wystarczyć. Zagłówek o funkcji zbliżonej do samochodowego, w domu zapewnia fantastyczne wsparcie dla głowy, karku, a tym samym pozwala na odprężenie ramion. Kolekcja Amethyst oferuje zagłówki ruchome, jako stały element oparcia, natomiast w zestawach Amber są one propozycją do wykorzystania w opcji przez klienta.

fot. materiały prasowe

 

Translate »