Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim zwycięzcą w konkursie „MP Power Awards 2016”

W dniu 24 marca 2017 w przestrzeniach Torów Wyścigów Konnych „Służewiec” w Warszawie jury konkursu „MP Power Awards” ogłosiło zwycięzców nominowanych obiektów. Zamek Biskupi zwyciężył w kategorii „MP Power Awards – Venue Unique” jako obiekt ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

– Dla osób, które zajmują się na co dzień organizują eventów zdobycie przez Zamek Biskupi nagrody „MP Power Awards 2016” jest formą rekomendacji naszego obiektu. Jest nam ogromnie miło, ponieważ kapituła konkursu „MP Power Awards” to osoby z olbrzymim doświadczeniem w branży MICE, których nie możemy zawieść po tej wygranej. Tym bardziej jest nam miło, że w tak krótkim czasie od otwarcia hotelu udało nam się udokumentować nasz profesjonalizm poprzez posiadanie sporej kolekcji nagród, nominacji i wyróżnień. Nagroda MP Power Awards dla Zamku oczywiście pomaga, ale jednocześnie podnosi bardzo wysoko poprzeczkę.  Konkurs był wyjątkowy również dla mojego drugiego zespołu Hotelu Tobaco w Łodzi, który był nominowany w równoległej kategorii. Dodatkowo Kierownik Sprzedaży Hotelu Tobaco – Sandra Fengler pojawiła się tego wieczoru w ścisłym finale konkursu „Okrycie Roku MPI Poland 2016”. Wraz z całym zespołem hotelu Tobaco cieszymy się ogromnie, tym bardziej, że same przejście do finału było już ogromnym wyróżnieniem dla Sandry – powiedział Artur Trukawiński, Cluster General Manager Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi.

W kategorii „MP Power Venue” zaprezentowane zostały miejsca takie jak hotele, centra konferencyjne i obiekty unikatowe z największym eventowym potencjałem. Jury konkursu MP Power Awards oceniło możliwości obiektów pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, ich atrakcyjność, rozwiązania dedykowane branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność. O przyznaniu tegorocznej nagrody MP Power Venue w kategorii Venue Unique hotelowi Zamek Biskupi Janów Podlaski zdecydował unikalny charakter miejsca oraz jego możliwości przestrzenne do organizacji eventów oraz profesjonalne podejście pracowników. Na etapie nominacji Zamek Biskupi przeszedł jednocześnie audyt pod względem obsługi zapytań ze strony klientów, oceniona została strona internetowa i obsługa zapytań konferencyjnych.

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, podczas którego wyróżniane są wyjątkowe osobistości i eksperci z branży, a także miejsca sprzyjające organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Zwycięzców wybiera jury złożone z przedstawicieli branży eventowej, agencji eventowych, stowarzyszeń branżowych oraz organizatora.

fot. materiały prasowe

Translate »