Zielone osiedle z własnymi szklarniami dla mieszkańców
Ciekawe udogodnienia na osiedlach są dziś jednym z elementów przyciągających osoby, które chcą kupić mieszkanie. Dziś ceniony jest nie tylko dobry projekt mieszkania, ale również osiedla. Kupujący coraz częściej zwracają uwagę na otoczenie domów i zagospodarowanie części wspólnych. Dlatego Aurec Home na swoich osiedlach planuje udogodnienia, które wpisują się w aktualne trendy i potrzeby przyszłych mieszkańców. Jednym z nich jest Miasteczko Jutrzenki w Warszawie.
– Chcemy, aby „Miasteczko Jutrzenki” było oazą zieleni i spokoju. Dlatego zaplanowaliśmy dużo roślinności oraz szereg dbających o środowisko rozwiązań – informuje Mariola Żak, dyrektor marketingu i sprzedaży Aurec Home.
Nowością na rynku nieruchomości mieszkaniowych są szklarnie, które będą się znajdować na zielonym patio. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli realizować swoje ogrodnicze pasje i hodować ulubione kwiaty, warzywa czy owoce oraz cieszyć się zielenią przez cały rok.
– Planujemy również posadzić duże drzewa, aby mieszkańcy od razu po wprowadzeniu się mogli cieszyć się zielonymi enklawami. O dobór roślin poprosiliśmy architektów krajobrazu
i ogrodników – dodaje Mariola Żak.
Eksperci Aurec Home wiedzą, jak istotne jest bycie on-line, nawet podczas spaceru. Dlatego zawsze będzie można podładować telefon, siadając na ławce. Prąd oczywiście popłynie dzięki umieszczonym na ławkach panelom solarnym. Właścicieli samochodów elektrycznych z pewnością ucieszy miejsce parkingowe z ładowarką e–car. Ponadto energię do części wspólnych osiedla dostarczą panele fotowoltaiczne, co pozwoli przyszłej wspólnocie mieszkaniowej na znaczne oszczędności.
– W „Miasteczku Jutrzenki” postawiliśmy na ekologię. Nie mogło zabraknąć także technologii, która jest obecnie nieodłącznym elementem codzienności – zwłaszcza dla pokolenia, które właśnie wchodzi na rynek mieszkaniowy i poszukuje pierwszego lokum – wyjaśnia Mariola Żak.
Osiedle weszło do sprzedaży w III kwartale 2020 roku . Miasteczko Jutrzenki jest budowane w spokojnej okolicy, tuż przy granicy z Ochotą, w pobliżu ul. Łopuszańskiej i Al. Jerozolimskich. Jego zaletą jest bardzo dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami miasta, m.in. dzięki bliskości stacji WKD Raków. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się centra handlowe oraz miejsca rozrywki (Blue City, Reduta i Łopuszańska 22). W ramach pierwszego etapu budowy realizowane są dwa budynki, w których znajdą się 163 mieszkania. Do użytku zostaną oddane w 2022 roku.
fot. materiały prasowe






























