Bayer powiększa biuro w Polsce o 1000 mkw.

Firma Bayer rozszerzyła umowę najmu w Olivia Tower o blisko 1000 mkw. Centrum usług księgowych Bayer Service Center Gdańsk (SCG) zajmuje dziś 2 300 mkw., a już w lipcu 2015 osiągnie 3 300 mkw.

Remigiusz Wojciechowski, z Bayer Service Center Gdańsk: „Dodatkowa powierzchnia wiąże się z rozwojem gdańskiego centrum usług księgowych Bayer i prowadzonymi cały czas procesami rekrutacyjnymi. W Gdańsku znaleźliśmy wszystko, co potrzebne do długoterminowego rozwoju naszego oddziału – dostęp do wykształconych pracowników, wsparcie ze strony instytucji publicznych oraz dostęp do najwyższej jakości powierzchni biurowej i infrastruktury transportowej”.

Magdalena Reńska, z JLL w Trójmieście: „Decyzja Bayer o rozszerzeniu zajmowanej powierzchni jest jednym z dowodów na to, że Trójmiasto to mocna lokalizacja w Polsce i w Europie Środkowej pod względem aktywności sektora usług dla biznesu. Z danych ABSL wynika, że w II połowie 2014 r. centra z kapitałem zagranicznym zatrudniały ok.12 500 osób. Udział sektora w zajętej powierzchni biurowej w Trójmieście na koniec roku kształtował się na poziomie 27%.”

fot. materiały prasowe

 

Translate »