Bezpieczeństwo gwarantowane

Potrzeba bezpieczeństwa to jedna z podstawowych ludzkich wartości. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma TELENOT, która stworzyła niestandardowy produkt – wkładkę cyfrową hilock 2200. Dzięki niej bezpieczeństwo użytkowników jest na wyciągnięcie transpondera.

Zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia – niezależnie od branży i sektora – na przykład w prywatnych obiektach, małych i średnich firmach, sieciach sklepów i dyskontów, obiektach publicznych, centrach handlowych oraz w dużych przedsiębiorstwach jeszcze nigdy nie było takie proste. Dzięki wkładce cyfrowej hilock 2200 firmy TELENOT, możemy bezprzewodowo sterować drzwiami bez konieczności szukania odpowiedniego klucza. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność czasu, ale również zapewnienie spokoju użytkownikom. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu firmy TELENOT nie trzeba martwić się, że gdy zgubimy klucze, osoba nieuprawniona będzie mogła przekroczyć drzwi. Ważne jest również to, że intruz nie dorobi sobie kluczy, więc nieznajomi nie naruszą naszej prywatności.

TELENOT_praktyczne_cechy_wkladkiNowe rozwiązanie firmy TELENOT wyróżnia się elektronicznym modułem klamki z wbudowanym czytnikiem RFID. Po odczytaniu uprawnionego transpondera następuje sprzężenie elektronicznego modułu klamki z wkładką. Następnie można otworzyć lub zamknąć wejście do budynku. Przy rozwiązaniu hilock 2200 firmy TELENOT wkładka wyposażona jest w diody LED. Ich czerwony kolor świadczy o tym, że osoba, która chce dostać się do środka nie ma na to zezwolenia, z kolei zielona oznacza akceptację. Dopóki klamka jest przekręcona, wkładka jest sprzężona. 5 sekund po zwolnieniu gałki wejściowej następuje automatyczne odprzężenie wkładki. Dzięki temu do budynku zdąży wejść tylko osoba, która ma do tego uprawniania i nie trzeba się obawiać, że ktoś niepowołany naruszy naszą przestrzeń.

Wkładka cyfrowa hilock 2200 firmy TELENOT nadaje się do zastosowania w drzwiach przeciwpożarowych – nie wymaga bowiem otworów montażowych. Warto także wspomnieć o możliwościach związanych z konfiguracją wkładek. Możemy wyróżnić wkładki połówkowe, które którą łączy się z elektronicznym modułem klamki, a także dwustronne, które można połączyć obustronnie z elektronicznym modułem klamki.

fot. TELENOT

 

Translate »