Celebro z pozwoleniem na użytkowanie

Grupa kapitałowa White Stone otrzymała pozwolenie na użytkowanie warszawskiego biurowca Celebro. Inwestycja oferuje ok. 7 100 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Aktualnie w budynku trwają prace wykończeniowe przestrzeni biurowych. Pierwszy najemca – firma Avon wprowadzi się do Celebro już we wrześniu.

Inwestor zakończył prace budowlane i aranżację terenów wokół budynku. Gotowe jest także nowoczesne lobby, a obecnie prowadzona jest adaptacja przestrzeni najemców.

„Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. Przeszklona elewacja i dwa zielone tarasy na ostatniej, szóstej kondygnacji budynku zapewnią wysoki komfort codziennej pracy. Przed nami jeszcze jedno kluczowe zdanie – dostosowanie wnętrz do potrzeb poszczególnych najemców” – komentuje Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone.

Celebro to jedna z inwestycji White Stone w sektorze nieruchomości komercyjnych. Biurowiec jest wyposażony w inteligentny system budynkowy (BMS), zapewniający m.in. pełną kontrolę dostępu do budynku, łącza światłowodowe, a także w uchylne okna, co jest rzadko wdrażanym rozwiązaniem w przypadku przeszklonej elewacji.

Budowa Celebro rozpoczęła się w III kwartale 2017 r. i zakończyła w II kwartale 2019 r.

fot. materiały prasowe

 

Translate »