Crido Legal doradza spółce Astris

Kancelaria prawna Crido Legal kompleksowo doradza spółce Astris w realizacji projektu polegającego na zrealizowaniu w Krakowie biurowca, klasy A, o powierzchni użytkowej ok. 13 000 mkw. Podpisanie dwóch kluczowych dla realizacji całej inwestycji dokumentów – umowy na generalne wykonawstwo oraz umowy kredytowej zabezpieczającej finansowanie dla całego projektu kończy pierwszy etap doradztwa, po którym nastąpi etap komercjalizacji inwestycji.

– Ruszamy z interesującym projektem. Świetna lokalizacja w Śródmieściu Krakowa, w uformowanej biznesowo okolicy z dobrą komunikacją, udogodnienia dla najemców, certyfikat LEED Gold, to tylko niektóre z atutów naszego biurowca – mówi Józef Tarnawski, członek zarządu spółki Astris będącej inwestorem. – Potwierdzeniem atrakcyjności naszego budynku biurowo-usługowego jest również fakt, iż kilka zagranicznych firm już zwróciło się z zapytaniem i otrzymało od nas szczegółowe oferty najmu.

– Podpisanie umowy o generalne wykonawstwo z tak doświadczonym wykonawcą, jak również zapewnienie finansowania w silnym i stabilnym banku, pozwoliło na pozyskanie strategicznych partnerów przy realizacji tej inwestycji. Teraz czas na komercjalizację, gdzie inwestor liczy na pozyskanie atrakcyjnych najemców – mówi Filip Grzesiak z Crido Legal.

fot. archiwum