Czym płytki rektyfikowane różnią się od pozostałych płytek?

Marka, która przyzwyczaiła klientów nie tylko do doskonałego wzornictwa, ale i najwyższych standardów jakości, potwierdza swoje atuty nowymi kolekcjami płytek ceramicznych. Płytki rektyfikowane marki Tubądzin urzekają dopracowanym designem i profesjonalnym wykończeniem.

Idealnie gładka powierzchnia okładziny ceramicznej, zapewniająca świeży, nowoczesny look – takie możliwości dają płytki rektyfikowane. Ich brzegi zostały mechanicznie ścięte, dzięki czemu mają identyczny rozmiar, a ich krawędzie tworzą kąt prosty. W przeciwieństwie do pozostałych płytek, ich rozmiar określa się z dokładnością do 0,2 mm. Maksymalnie ujednolicone wymiary i proste krawędzie, w połączeniu ze współczesnym, wysmakowanym wzornictwem, jakie proponuje marka Tubądzin, to możliwość stworzenia aranżacji perfekcyjnej w każdym calu.

Elle: E jak elegancja

Eleganckie brązy i beże z kolekcji Elle uwodzą klasycznym pięknem i stylowymi detalami. Oryginalne dekory z dyskretnym motywem roślinnym, zestawione z płytkami o gładkich powierzchniach i uzupełniającymi całość mozaikami, dają możliwość stworzenia wyrafinowanej aranżacji, dopracowanej w każdym szczególe.

Palisander: w stronę natury

Podobną, klasyczną kolorystykę przedstawia kolekcja Palisander, w której dominują motywy zapożyczone wprost z natury. Duże dekory z motywem liści, wraz z płytkami imitującymi teksturę egzotycznego drewna, to propozycja stworzenia ciepłej, wysmakowanej aranżacji, w której spokojna kolorystyka spotyka się ze zdecydowanym, sugestywnym wzornictwem.

Coll: kolorowy minimalizm

Proste, gładkie płytki kolekcji Coll, zapraszają do aranżacyjnych eksperymentów, uwodząc kolorami. Klasyczna biel i czerń zostały zestawiona z odcieniami miodu i błękitu, oraz czerwieni pojawiającej się na listwie ściennej. Dekory imitujące cegłę, obok tych ozdobionych motywami kwiatowymi, dopełniają całości tej niezwykle bogatej kolekcji. Ta różnorodność stylistyczna i kolorystyczna pozwala na aranżowanie niepowtarzalnych, oryginalnych wnętrz, w których duch minimalizmu przewrotnie łączy się z feerią barw i wzorów.

Odważny design, który nie zostawia wątpliwości, to niepodważalne walory nowych kolekcji płytek rektyfikowanych marki Tubądzin. Pomimo ostrych krawędzi tworzących kąt prosty, przy ich łączeniu warto zastosować fugi, które mogą być jednak cieńsze niż w przypadku tradycyjnych płytek. Zabezpieczą one powierzchnię przed siłami działającymi w powierzchniach, na których układane są płytki.

Jakość i styl w nowej odsłonie to propozycja marki Tubądzin dla klientów, którzy cenią rozwiązania piękne i nowoczesne.

 

 

 

Translate »