Diamentowa jakość płytek Grupy Paradyż

Grupa Paradyż już po raz ósmy została nagrodzona w konkursie promującym projakościowe praktyki w biznesie – Jakość Roku 2013. Płytki marki My Way by Paradyż Group otrzymały ten zaszczytny tytuł w kategorii „Produkt”. Zaś firma, jako spełniająca najwyższe standardy produkcyjne, została uhonorowana wyróżnieniem specjalnym – Jakość Roku Diament – przyznawanym wielokrotnym laureatom konkursu.

– Nagrody w konkursie Jakość Roku są dla firm nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do stałego rozwoju. Tytuł Jakość Roku Diament jest dla nas potwierdzeniem, że przez lata gwarancja najwyższych standardów stała się swoistym znakiem rozpoznawczym naszych produktów. Jest to uhonorowanie wieloletniej pracy zespołu doświadczonych pracowników zatrudnionych w obu Spółkach. To właśnie oni dbają o to, by płytki dostarczane Klientom były najwyższej jakości oraz by spełniały wymogi zarówno polskich, jak i zagranicznych instytucji certyfikacyjnych – skomentowała Lucyna Badura, dyrektor systemów jakości w Grupie Paradyż. (fot. materiały prasowe)

Jakość Roku otrzymują przedsiębiorstwa, które zostały pozytywnie ocenione przez kapitułę. W weryfikacji brane są pod uwagę m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, wewnętrzne systemy kontroli jakości w firmie czy dotychczas zdobyte certyfikaty ISO i atesty. Oceniane jest również zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rola oraz miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa. Wszystkie te czynniki stanowią potwierdzenie kompetencji firmy, jakości jej produktów i usług, a także działań podejmowanych na rzecz innowacyjności i ekologii. Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas, promująca jakość i wysokie standardy w działalności gospodarczej – zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

 

Translate »