Dom i ogród z Bricomarché

W Centrum Handlowym Echo w Przemyślu, otwarty zostanie market „dom i ogród” sieci Bricomarché. To już drugi sklep tej sieci w obiektach należących do Echo Investment – wiosną 2015 roku market Bricomarché powstanie w Centrum Handlowym Echo w Bełchatowie. Bricomarché w Przemyślu będzie miał blisko 4 000 mkw. Otwarcie zaplanowane jest na II kwartał 2015.

Z kolei w Bełchatowie, w kompleksie handlowo–usługowym, który tworzy Galeria Olimpia i CH Echo, w marcu 2015 roku otwarty zostanie market Bricomarché o podobnej powierzchni. Spółka Echo Investment jeszcze w 2014 roku planuje przebudowę CH Echo w Bełchatowie. W wyniku planowanej rewitalizacji, obiekt zamieni się w retail park specjalizujący się w ofercie wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Bricomarché należy do Grupy Muszkieterów – sieć franczyzowej w kategorii marketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce. Grupa ta jest zrzeszeniem ponad 240 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających sklepami spożywczymi Intermarché oraz marketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 205 supermarketów Intermarché i 97 Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach.

fot. materiały prasowe

 

Translate »