Galeria Neptun w Stargardzie Gdańskim z nową ofertą

Restauracje KFC oraz Subway podpisały umowy najmu w Galerii Neptun. Siecią restauracji KFC zarządza holding AmRest, do którego należy ponad 430 placówek w regionie Europy Środkowej, z czego ponad 190 znajduje się w Polsce. AmRest zarządza także restauracjami działającymi pod marką Pizza Hut i Burger King, a także siecią kawiarni Starbucks.

Kolejnym lokalem gastronomicznym, który w najbliższym czasie dołączy do oferty Galerii Neptun jest Subway – franczyzowa sieć restauracji szybkiej obsługi serwująca kanapki. Pod tą marką funkcjonuje już łącznie około 44 000 restauracji w 110 krajach na całym świecie, z czego w Polsce znajduje się 100 lokali. Ta w Starogardzie Gdańskim zajmie powierzchnię 48 mkw.

Inwestora w negocjacjach z nowymi najemcami reprezentowała firma Cushman & Wakefield. Galeria Neptun położona jest w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 mkw., z czego 25 000 m kw. przeznaczone jest pod wynajem. Zasięg inwestycji to około 200 000 osób. Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o.

fot. materiały prasowe

Translate »