Nowy bank i restauracja w GALERII SOLNEJ

Jeszcze w czerwcu oferta handlowa Galerii Solnej powiększyła się o dwóch najemców. Dzięki nowej Restauracji Oregano (powierzchnia lokalu 150 mkw.) klienci Galerii mogą poczuć smaki włoskiej kuchni. Natomiast w nowo otwartym oddziale Eurobanku (powierzchnia lokalu 110 mkw.) mają możliwość skorzystania z usług w sektorze bankowości.

Galeria Solna to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu obejmujące zasięgiem oddziaływania ponad 200 tysięcy mieszkańców miasta oraz regionu. Od chwili otwarcia 8 maja 2013 roku obiekt odwiedziło ponad 8,5 miliona klientów, co stanowi o dużym sukcesie galerii w tak krótkim czasie. Na sukces ten składa się wiele czynników, a przede wszystkim doskonały poziom komercjalizacji centrum, wynoszący ponad 99%. Na powierzchni przekraczającej 30 tys. mkw. znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych. Obiekt posiada prestiżowy certyfikat BREEAM, stanowiący o energooszczędności i proekologicznych rozwiązaniach zastosowanych w budynku.

Inwestorami Galerii Solnej są Libra Project oraz należąca do Acteeum Group spółka Acteeum Central Europe. Zarządcą obiektu jest DTZ Polska Sp. z o.o.

fot. materiały prasowe