Ghelamco Poland wybuduje nową siedzibę mBanku w Łodzi

Nowa siedziba banku – Przystanek mBank – powstaje w Łodzi i zaoferuje łącznie ok. 24 000 m2 powierzchni biurowej. Projekt jest już w realizacji, a najemca przejmie swoje powierzchnie w III kwartale 2017 roku. Inwestorem oraz deweloperem projektu jest firma Ghelamco Poland.

Przystanek mBank to pierwszy projekt realizowany przez Ghelamco Poland w Łodzi. Obiekt będzie główną siedzibą dla pracowników Grupy mBanku w Łodzi. Bank zajmie całą powierzchnię biurową w nowym budynku, czyli ok. 24 000 m2. Umowa najmu została zawarta na okres 12 lat, a mBank do swojej nowej siedziby przeniesie się w 2017 roku.

– Łódź od lat jest jednym z najważniejszych ośrodków dla mBanku, w tym miejscu narodziła się i rozwija bankowość detaliczna, na rzecz której pracuje dziś ponad 2 tys. osób. Obecnie mBank ulokowany jest w kilku budynkach, a więc nowa siedziba będzie oznaczała znaczącą poprawę komfortu pracy dla wszystkich naszych pracowników – komentuje Jacek Popiołek, dyrektor Departamentu Zarządzania Nieruchomościami mBanku.

fot. materiały prasowe

 

Translate »