Hampton by Hilton Warsaw Mokotów otworzył swoje podwoje

W dniu 17 maja odbyło się oficjalne otwarcie Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Nowy hotel zlokalizowany jest w sercu biurowej części Mokotowa i jako pierwszy obiekt w Warszawie sygnowany logiem Hampton zaoferuje usługę Digital Key.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to piąty hotel Hilton Worldwide w Warszawie i jednocześnie trzeci sygnowany marką Hampton. Całkowita powierzchnia to blisko 10 tysięcy mkw., 163 pokoje, restauracja, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness i zewnętrzny taras letni. Hotel wyróżnia unikalny, nowoczesny design, a także bogata oferta biznesowa. Będzie można skorzystać z rozwiązania Digital Key, dzięki któremu można dostać się do pokoju za pomocą swojego telefonu lub smartwatcha. Dyrektorem Generalnym Hampton by Hilton Warsaw Mokotów został Łukasz Pakuła, a stanowisko Dyrektora Sprzedaży objęła Anna Dos Santos. Hotel docelowo będzie zatrudniał około 40 osób.

Budowa hotelu rozpoczęła się w październiku 2016 r. i została zakończona w listopadzie 2017 r. Inwestorem jest firma Sun Investment. Za projekt budynku oraz wnętrz odpowiada biuro architektoniczne AGK Architekci AW Sp. z o.o.

Sieć Hilton Worldwide posiada obecnie 18 hoteli w Polsce. Dziewięć z nich działa w ramach marki Hampton by Hilton. Wkrótce ich baza powiększy się o kolejny obiekt w Gdańsku.

fot. materiały prasowe