HireRight przenosi się do Silesia Star

HireRight, globalny dostawca usług weryfikacji danych pracowniczych, przeniesie się do nowego biura w Katowicach w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur. Obecnie, firma zatrudnia w mieście 250 specjalistów i planuje wzrost o 60% w 2016 r. W kwietniu HireRight wprowadzi się do budynku A w kompleksie Silesia Star, zajmując 3 000 mkw. powierzchni biurowej.

Za projekt Silesia Star są odpowiedzialni architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates, realizacją inwestycji zajmuje się LC Corp, a w poszukiwaniu lokalizacji i negocjowaniu umowy najmu uczestniczyli eksperci z JLL. HireRight – w Polsce od 2003 r. – jest największą w Europie firmą świadczącą usługi z zakresu tzw. background screening (analizy i weryfikacji danych kandydatów), pomagającą organizacjom ograniczyć ryzyko związane m.in. z rekrutacją pracowników.

Biurowiec Silesia Star położony jest w centrum Katowic, składa się z dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków o powierzchni najmu sięgającej 27 000 mkw. Najemcy i ich goście mają do swojej dyspozycji 250 miejsc parkingowych.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »