II Turniej Piłkarski Prologis na Węgrzech

Prologis, Inc. w piątek 11 września zorganizował drugi drużynowy turniej piłkarski na terenie rekreacyjnym ”Zielona Ścieżka” w Prologis Park Budapest-Harbor na Węgrzech.

II_Prologis_Annual_Budapest_Football_Games(3)-1

Z 13 drużyn, w skład których wchodzili przedstawiciele klientów węgierskich i regionalnych Prologis, zwycięzcą turnieju i zdobywcą pucharu została firma Brendon. Na drugim miejscu uplasowała się firma NCR (mistrz turnieju z ubiegłego roku), zaś trzecie miejsce zajęła spółka Sauflon.

Kompleks sportowo-rekreacyjny „Zielona Ścieżka” w Prologis Park Budapest-Harbor został otwarty trzy lata temu jako element strategii Prologis polegającej na budowaniu relacji z klientami oraz w oparciu o politykę zrównoważonego rozwoju.

„Tegoroczny turniej piłki nożnej organizowany w Prologis Park Budapest-Harbor okazał się jeszcze większym sukcesem niż w ubiegłym roku. W rozgrywkach wzięło udział 13 drużyn – o trzy więcej niż w 2014 roku – powiedział László Kemenes, senior vice president i szef Prologis na Węgrzech.

Oprócz boiska sportowego, w skład kompleksu „Zielona Ścieżka” wchodzą ogródki warzywne, teren do organizacji wydarzeń rekreacyjnych, pikników i firmowych spotkań przy grillu. ”Zielona Ścieżka” znajduje się obok ekologicznej oczyszczalni ścieków, z której woda wykorzystywana jest do nawadniania terenów zielonych.

Prologis Park Budapest-Harbor to nowoczesne centrum dystrybucyjne, składające się z jedenastu budynków o łącznej powierzchni dystrybucyjnej ponad 132 000 mkw. Park położony jest w Dzielnicy XXII, przy południowej granicy Budapesztu, 12 kilometrów na południe od centrum biznesowego miasta, pomiędzy autostradą N6 i M6, zaledwie 2,5 kilometra od obwodnicy M0 zapewniającej bezpośrednie połączenie z lotniskiem.

fot. materiały prasowe

 

Translate »