Jaracza 47 Prestige zyskuje najemców

Jaracza 47 Prestige w Łodzi, pieczołowicie odrestaurowana i zrewitalizowana kamienica z XIX wieku zaadaptowana na biura, zyskała nowego lokatora z branży technologicznej – agencję OSOM STUDIO.

Nowoczesne instalacje wkomponowane w historyczne mury, zabytkowe zdobienia i detale architektoniczne oraz doskonałe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi to atuty, które przyciągają kolejnych najemców do budynku. Za proces jego renowacji, komercjalizację oraz negocjacje w imieniu właściciela obiektu odpowiada zarządca nieruchomości – OPG Property Professionals.

Jaracza 47 Prestige to zabytkowa kamienica wybudowana w 1900 r. przez łódzkiego fabrykanta Edmunda Stefanusa. Odrestaurowany z największą pieczołowitością obiekt to biurowiec w stylu butikowym. Oferuje 1200 mkw. powierzchni biurowej typu „open space” wyposażonej we wszystkie nowoczesne media. Z uwagi na odkryte podczas renowacji cenne złocenia i polichromie, kamienica stała się jednym z najbardziej prestiżowych adresów w mieście, co potwierdza tytuł Perły Łódzkiej Architektury.

fot.  OPG Property Professionals