Kto zdobył nagrodę „Najlepszy Dom Pokazowy w Polsce”?

Ma 224 mkw., dwa poziomy, niemal nieograniczoną, otwartą przestrzeń, najwyższej jakości materiały, funkcjonalne rozwiązania i tytuł „Najlepszego Domu Pokazowego w Polsce”. Prestiżową nagrodę dom pokazowy C na osiedlu Ventana otrzymał w ramach konkursu „Złote Ville 2015” organizowanego przez magazyn Villa.

Ventana_Złote Ville_1

Konkurs „Złote Ville” od lat wyróżnia najbardziej prestiżowe inwestycje mieszkaniowe, najlepsze produkty z branży wyposażenia wnętrz oraz wiarygodnych deweloperów działających w Polsce. Tegoroczna gala konkursowa, podczas której oficjalnie przyznano nagrodę dla domu pokazowego Ventana, odbyła się w Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie.

 

Szykowne wnętrze nagrodzonej rezydencji pokazowej zachwyca harmonijnym połączeniem elementów klasyki i nowoczesności z wysokiej jakości wykonaniem i dbałością o każdy szczegół. Dwupoziomowa przestrzeń została zaprojektowana przez renomowane brytyjskie studio Alexander James Interiors w ponadczasowym i szykownym stylu, który doskonale współgra z charakterem całej inwestycji.

Na parterze, w strefie dziennej, znajduje się salon – serce domu, połączony z jadalnią oraz kuchnia, toaleta, hall i wygodna garderoba – wszystko w zasięgu wzroku. Podłogę w jasnokremowym, niemal monochromatycznym hallu wejściowym zdobią polerowane na wysoki połysk duże, ceramiczne, hiszpańskie tafle, które płynnie przechodzą do kuchennego wnętrza i doskonale harmonizują z kręconymi schodami wykończonymi ciepłym, naturalnym wapieniem.

Ventana_DomPokazowy_5

Przykuwające wzrok, eleganckie balustrady na schodach zostały wykonane z czarnego żeliwa przez uzdolnionego artystę-rzemieślnika.

Ventana_DomPokazowy_2

Jasne wnętrze kuchenne wypełniają nowoczesne, zaawansowane sprzęty AGD oraz starannie dopasowane detale. W kuchennej zabudowie znajduje się także profesjonalna winiarka, będąca spełnieniem marzeń dla miłośników wyszukanych trunków.


Ventana_DomPokazowy_4
W przestronnym salonie, połączonym z jadalnią, znajdują się znakomicie doświetlające przestrzeń olbrzymie, balkonowe drzwi prowadzące na taras oraz do prywatnego, słonecznego ogrodu. Prywatności mieszkańców strzegą tu grube zasłony, a różnorodne żyrandole, lampy i podświetlenia na suficie, ścianach i przy podłodze tworzą niepowtarzalny klimat. Obok wygodnych kanap w salonie znajduje się elegancki, klasyczny kominek sprzyjający ciepłej, domowej atmosferze. Wnętrze ocieplają pledy, poduszki i koce, a jadalnię – wygodne krzesła wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz elegancka zastawa stołowa dla 8 osób.

Ventana_DomPokazowy_3Drugie piętro stanowi strefę snu, spokoju i prywatności. Znajdują się tu trzy wygodne sypialnie z garderobami, gabinet do pracy oraz trzy łazienki. Wysublimowany design mebli o klasycznych formach, naturalne, najwyższej jakości materiały, dyskretne oświetlenie oraz dopracowane z niezwykłą starannością detale sprawiają, że wnętrza są lekkie, przejrzyste i przyjazne użytkownikowi.

Ventana_DomPokazowy_6

Dom pokazowy znajduje w Walendowie, zaledwie 18 kilometrów od tętniącej życiem Warszawy.

fot. materiały prasowe

 

Translate »