Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Częstochowa

ogromna przestrzeń wnętrza nieruchomości komercyjnej na sprzedaż Częstochowa

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 3 300 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 2 160 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 1 528 zł/m2. Budynek z 2010 roku o 2 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 4 275 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży doskonała pod cele produkcyjno-usługowo-magazynowe. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż z dużym potencjałem. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny kompleks zabudowań, gdzie znajdziemy m.in.:
2-POZIOMOWĄ HALĘ;
– parter o pow. 824 m2;
– piętro o pow. 824 m2;
WIATĘ o powierzchni 430 m2:
– pomieszczenia produkcyjno-magazynowe;
– pomieszczenia socjalno-biurowe;
– pomieszczenia sanitarne.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż podłączona do wodociągu miejskiego oraz kanalizacji. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zaliczyć należy dużą, ogrodzoną, utwardzoną i zagospodarowaną działkę z placem manewrowym i możliwością wydzielenia parkingu. Cena nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszamy na prezentację nieruchomości komercyjnej na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (nieruchomość komercyjna do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8888)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl

Translate »