Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Opole (okolice)

imponująca powierzchnia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Opole (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w okolicach Opola (opolskie). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż liczy 1 400 m2, co pozwala na komfortowe warunki do pracy. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży kosztuje 2 600 000 zł, co daje 1 857 zł/m2. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zaprojektowana na 2 kondygnacjach. Mocnym atutem nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż jest także imponująca działka o powierzchni 4 700 m2. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży adresowana do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców, dla których ekspansja własnej firmy stanowi zawodowy priorytet.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży pod działalność usługową. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży to nowoczesny obiekt o charakterze usługowo-biurowo-magazynowo-produkcyjnym w sąsiedztwie specjalnej strefy ekonomicznej. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się na ogrodzonym terenie. W pełni wyposażone wnętrze oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej wykończone zostało w bardzo dobrym standardzie i pozwala na stworzenie wielu możliwości ich wykorzystania. Do nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż przynależy budynek magazynowy + hala magazynowa. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości komercyjnej do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3717)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Translate »