Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Frankfurt nad Odrą (okolice)

przepiękna architektura nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Frankfurt nad Odrą (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Frankfurtu nad Odrą (lubuskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 5 999 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 1 621 m2 posadowiona na działce 21 487 m2. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze nieruchomości komercyjnej do sprzedaży tworzą liczne pomieszczenia wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1989. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 701 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów i agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż to jedyny i niepowtarzalny kompleks hotelowo-restauracyjny z salą weselną. Ponadto na terenie działki znajdziemy:
– zieloną strefę wypoczynkową;
– boisko do piłki nożnej;
– boisko do siatkówki;
– boisko do squasha;
– zadaszony grill;
– wiatę;
– 14 budynków letniskowych;
– budynek administracyjny.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną, malowniczą lokalizacją nieopodal przepięknego jeziora. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER + 3 PIĘTRA:
– 18 pokoi z łazienkami;
– recepcja;
– jadalnia;
– pralnia;
– sauna;
– jacuzzi.
– 3 sale konferencyjne;
– sala balowa;
– zaplecze kuchenne.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji:
– własna energia (panele fotowoltaiczne);
– własne ogrzewanie (zbiornik gazowy + olejowe);
– własna oczyszczalnia ścieków (biologiczna).
Więcej informacji na temat tej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż udzielimy podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszamy. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3482)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl

Translate »