Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Katowice (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Katowice (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 960 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 3 646 m2 posadowiona na działce 9 636 m2. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze nieruchomości komercyjnej do sprzedaży tworzą liczne pomieszczenia wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 263 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży doskonale przystosowana pod usługi biurowe i hotelowe. Nieruchomość komercyjna na sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją tylko 20 km od centrum Katowic. Sąsiedztwo stanowi wielorodzinna, niska zabudowa, placówki użyteczności publicznej, urzędy, szkoły, obiekty handlowo-usługowe, dyskonty, parki, DK nr 11, parki handlowe, stacje kolejowe, punkty usługowe etc.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to kompleks zabudowań, w skład którego wchodzą:
4-KONDYGNACYJNY BUDYNEK BIUROWY o powierzchni 3 341,60 m2:
– pomieszczenia biurowe;
– pomieszczenia socjalne;
– pomieszczenia gospodarcze;
– pomieszczenia techniczne;
BUDYNEK GARAŻOWY o powierzchni 304,20 m2.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży poszczycić się może utwardzoną działką z licznymi miejscami postojowymi. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyposażona została w następujące instalacje:
– elektryczną;
– wodno-kanalizacyjną;
– węzeł cieplny.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem z możliwością rozbudowy. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż znajduje się w strefie zabudowy mieszkaniowo-usługowej oznaczonej symbolem B.47 MU. Ponadto przez część terenu przebiega sieć ciepłownicza ze strefą ochronną oraz granica strefy od terenów kolejowych. Warunkiem sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest ustanowienie odpłatnego ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury technicznej pozostającej w obrębie nieruchomości;
– 1638,70 m2 powierzchni w budynkach biurowo-technicznym i garażowym na zasadzie użytkowania;
– 624,69 m2 powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu;
– 120 m2 powierzchni na dachu i elewacji.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9822)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl

Translate »