Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Mazury

okazała bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Mazury

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 2 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 737,04 m2, atrakcyjną cenę 2 590 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 1 706 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 3 514 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż z szacowaną stopą zwrotu z inwestycji 9%. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny obiekt handlowo-usługowo-mieszkalny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż jest kompletnie wynajęta, a umowy najmu mogą zostać przejęte przez nowego właściciela. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją w sercu miasta, przy ruchliwym ciągu pieszym oraz skrzyżowaniu głównych dróg, co gwarantuje duży potencjał handlowy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży przeszła generalny remont w 2015 roku. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z następujących zabudowań, pomieszczeń i pokoi:
CZĘŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA / PARTER:
– lokal handlowo-usługowy o powierzchni 422 m2;
– lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2;
– lokal handlowo-usługowy o powierzchni 40 m2;
– kotłownia;
PIĘTRO / LOKALE MIESZKALNE:
– 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m2;
– 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,53 m2;
– 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,94 m2;
– 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,25 m2.
Wszystkie lokale wykończone „pod klucz” z zabudowami kuchennymi oraz sprzętem AGD. Na wszystkie zawarte są też umowy najmu do ewentualnego scedowania na nowego właściciela. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno 24 miejsca parkingowe.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona jest w niezbędne instalacje:
– centralnego ogrzewania;
– elektryczną;
– wodno-kanalizacyjną;
– alarmową;
– monitoringową.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Wysyłając do nas zapytanie, akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2547)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl

Translate »