Nieruchomościowcy powalczą o siatkarskie złoto

W tym roku swój X jubileusz obchodzi Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, który organizuje agencja JLL. Stały punkt w sportowym kalendarzu sektora nieruchomości odbędzie się 1 sierpnia w Warszawie. Tegoroczna edycja wydarzenia pobiła już pierwszy rekord – weźmie w niej udział aż 60 drużyn, co jest najwyższym wynikiem dotychczasowych rozgrywek. W tym roku zawodnicy zagrają na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Patronem honorowym imprezy jest Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

Od dziesięciu lat turniej przyciąga liderów związanych z sektorem nieruchomości, w tym deweloperów, agencje doradcze, firmy budowlane, fundusze inwestycyjne, a także kancelarie prawne czy banki. W tym roku całość dochodu pochodząca z rejestracji drużyn, aukcji przedmiotów od sponsorów i indywidualnych datków zostanie przekazana na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Celem akcji jest zebranie środków na zakup sprzętu niezbędnego w leczeniu dzieci z chorobami nowotworowymi. Sprzęt ten zostanie przekazany klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

 

„Tegoroczna edycja turnieju jest dla nas wyjątkowa, bo jubileuszowa i mam nadzieję, że przy tej okazji cały sektor ponownie zmobilizuje się, aby pobić kolejne charytatywne rekordy. Poprzeczka jest jednak postawiona bardzo wysoko. W zeszłym roku dochód z akcji osiągnął zawrotne 767 000 PLN, a na przestrzeni dziewięciu lat zebraliśmy blisko 2,3 mln PLN, które w całości zostały przekazane na rzecz podopiecznych różnych fundacji. Oczywiście trzymamy kciuki, aby i w tym roku udało nam się osiągnąć jeszcze więcej, ale przede wszystkim cieszymy się, że stworzony przez nas format, łączący pozytywną rywalizację oraz szczytny cel, jest nadal na topie i z roku na rok przyciąga większą liczbę zainteresowanych. Do zobaczenia w La Playa.”, mówi Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podczas ubiegłorocznej edycji na boiskach zagrało 56 drużyn i 392 zawodników, a w całym wydarzeniu wzięło udział 2 000 osób. W tym roku o najwyższe miejsce na podium powalczy aż 60 zespołów.  Sponsorami X Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych są: 7R, BerlinHyp, GoArt, Grasp, Hotel Marina Nawigator, House of Tudor, La Playa, Medicover, Pomarańczowa Ciuchcia, Stewart Title, Top Event, Winnica L’opera oraz Zoni. 
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Bazabiur.pl/Officefinder.pl, Eurobuild CEE, EuropaProperty.com, Magazyny.pl/Warehousefinder.pl, Nowa Warszawa, Outsourcing&More, Outsourcing Portal, Poland Today, Polska Rada Centrów Handlowych, Property Design, Property News, Retailnet, Shopping Center Poland, The City, Warsaw Business Journal.

fot. materiały prasowe

Translate »