Nowy Helios w Aurze Centrum Olsztyna

Modernizacja, zmiana układu dzięki większej powierzchni oraz nowa aranżacja. Te wszystkie zmiany jeszcze w tym roku przejdzie 8-salowy multipleks zlokalizowany w olsztyńskim Centrum Handlowym Aura Centrum Olsztyna.

For_Helios Olsztyn holW ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas. Zmieniona zostanie także aranżacja holu kinowego, barów oraz kawiarni. Helios, pamiętając o swoich najmłodszych widzach, myśli także o stworzeniu dla nich wyjątkowej miejsca – kącika zabaw, który byłby pierwszą tego rodzaju strefą w kinach należących do sieci. Helios jest pierwszym kinem wielosalowym, które powstało w Olsztyne.

Fot_Helios Olsztyn kawiarnia– Helios jest bardzo istotną częścią oferty Aury Centrum Olsztyna i dlatego gorąco popieramy pomysł jego rozbudowy i modernizacji. Zmiany realizowane w Heliosie wynikają z pierwszej fazy modernizacji naszego Centrum, która była realizowana w ubiegłym roku. Pracujemy aktualnie nad planami dalszych udoskonaleń – mówi Rafał Lisak, dyrektor centrum, z Balmain Property Management.

Fot_Helios Olsztyn wejście

il. materiały prasowe

Translate »