Olivia Six nominowana do konkursu

Olivia Six znalazła się na „krótkiej liście” obiektów nominowanych do nagrody dla najlepszego budynku biurowego przeznaczonego dla firm sektora BPO i SSC. Olivia Business Centre zostało również wyróżnione za projekt Olivia Campus realizowany we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim i Politechniką Gdańską, którego celem jest wspomaganie młodych ludzi w wejściu na rynek pracy.

Olivia Six jest jedynym biurowcem z Trójmiasta, który został nominowany w konkursie CEE Outsourcing and Shared Services Awards 2015. Jury konkursu przyznało także nominację Rezydentom Olivia Business Centre: PwC Poland w kategorii “General Advisory/Location Advisory Services Firm of the Year”, Hays Specialist Recruitment w kategorii “Best Recruitment Firm of the Year”, zaś Sii Sp. z o.o. oraz Atos IT Services Sp. z o.o. jako “IT Services firm of the year – Poland”.

Po raz kolejny na „krótkiej liście” w kategorii najszybciej rozwijającej się aglomeracji w Polsce znalazło się Trójmiasto. Celem konkursu jest uhonorowanie osiągnięć firm sektorów BPO i SSC. Znaczenie nagród i nominacji podkreśla fakt przyznawania ich przez niezależne jury, w którym zasiadają przedstawiciele branży reprezentujące światowe firmy i czołowe organizacje.

fot. materiały prasowe

Translate »