Pierwszy najemca odebrał lokal w Galerii Panorama

Pierwszym nowym najemcą, który odebrał lokal w modernizowanej Galerii Handlowej Panorama w Poznaniu jest Egurrola Fitness Club. Oficjalne przekazanie odbyło się 14 kwietnia br. Będzie to drugi klub tej sieci w Polsce, pierwszy znajduje się w Warszawie.

Egurrola Fitness Club będzie klubem tylko dla kobiet. W ofercie klubu znajdą się m.in.: zajęcia fitness z elementami tańca, treningi short class na siłowni oraz zajęcia grupowe indoor triathlon. – Zawsze marzyłem o miejscu, w którym można byłoby po prostu cieszyć się każdą formą aktywności. Dlatego stworzyłem coś wyjątkowego – klub łączący w sobie fitness i taniec! To miejsce stworzone dla kobiety! – powiedział Augustin Egurrola.

Modernizacja Galerii Panorama rozpoczęła się w lutym br. Jest to ponad 20-letni obiekt handlowy, jedno z najstarszych centrów handlowych w Polsce. Firma Balmain Asset Management pełni funkcję kierownika projektu modernizacji Panoramy i sprawuje nadzór nad prowadzonymi pracami, odpowiada także za komercjalizację powierzchni handlowej. Zarządcą obiektu jest Balmain Property Management. Koszt modernizacji to około 7 mln Euro. Remont ma się zakończyć we wrześniu br.

fot. materiały prasowe

Translate »