Pierwszy sklep DUKA w Port Rumia

Firma Duka rozpoczyna rozwój swojej sieci franczyzowej. 27 lutego otwiera pierwszy franczyzowy salon Duka w Centrum Handlowym Auchan Port Rumia. Na 120 mkw. powierzchni klienci będą mogli zaopatrzyć się w funkcjonalne produkty do kuchni i jadalni marki Duka. Wnętrze sklepu Duka jest przejrzyste i nieskomplikowane – podstawową funkcją architektury sklepu jest wzmocnienie ekspozycji produktów. Koncept sklepu jest odzwierciedleniem filozofii Kitchen life, który zakłada, że kuchnia jest centralnym miejscem domu, ważnym elementem stylu życia, oraz wyrazem osobowości.

Aktualnie sieć marki liczy 35 sklepów na terenie całej Polski. Duka, obecna na polskim rynki od ponad 15 lat, od początku swoje działalności w Polsce proponuje klientom produkty do kuchni i jadalni będące odzwierciedleniem najlepszego skandynawskiego wzornictwa
i jakości. Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniom firmie udało się zdobyć sympatię klientów, którzy cenią sobie naturalność oraz świadomą prostotę w wyposażeniu wnętrz. Obecnie Duka stawia na rozwój zarówno sieci sklepów własnych jak i franczyzowych. W najbliższych miesiącach otworzą się kolejne 2 sklepy marki.

Duka jest marką o skandynawskim rodowodzie i charakterze, która wysoko ceni naturalność oraz świadomą prostotę. W ofercie Duki znajdują się artykuły kuchenne oraz wszystko to, co pojawia się na eleganckim współczesnym stole. Obok stałej oferty marka co sezon wprowadza nowe kolekcje. W tym roku w salonach Duka pojawią się nowe oryginalnie zaprojektowane serie ceramiki, szkła, tekstyliów oraz różnego rodzaju naczyń i akcesoriów kuchennych.

fot. materiały prasowe

 

Translate »