SD Worx wprowadza się do .KTW w Katowicach

Kompleks biurowy .KTW w Katowicach

SD Worx, europejski dostawca usług kadrowo-płacowych, otworzył swoje pierwsze biuro w Polsce. Na siedzibę wybrał zlokalizowany w centrum Katowic biurowiec .KTW I, gdzie skorzysta z opcji najmu elastycznego. Firma podpisała również list intencyjny w sprawie wynajmu powierzchni w sąsiadującym .KTW II, którego budowa zakończy się na początku 2022 roku.

SD Worx to belgijska firma z ponad 75-letnim doświadczeniem w obszarze płac i zarządzania zasobami ludzkimi. Jest obecna w 17 krajach i swoje rozwiązania dostarcza do 150 krajów na całym świecie, gdzie obsługuje 76 tys. klientów. Zatrudnia 5,3 tys. specjalistów ds. HR, a każdego dnia swoimi działaniami wspiera ponad 5 milionów pracowników.

Uruchomione w .KTW centrum operacyjne i usługowe SD Worx jest elementem międzynarodowej strategii rozwoju firmy opartej na ekspansji geograficznej na Europę Środkową. Otwarcie biura
w Katowicach sprawiło, że firma posiada obecnie swoje siedziby w siedemnastu krajach.

– Proponowany przez nas model inkubatora ponownie okazał się atrakcyjnym rozwiązaniem dla inwestorów. Odpowiadamy w ten sposób na potrzeby wielu firm poszukujących możliwości elastycznego rozwoju w pełni wyposażonych biurach – mówi Kamil Krępa, dyrektor ds. komercjalizacji w TDJ Estate. Proces wynajmu powierzchni w .KTW I przez SD Worx wspierali przedstawiciele firmy JLL.

fot.  materiały prasowe

Translate »