Sprzedaż Premium Park Łowicz

Premium Park Łowicz to największy w mieście nowoczesny park handlowy, w całości oddany do użytku w 2019 roku. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wynosi około 8 tysięcy mkw. Budynek zlokalizowany jest w centrum Łowicza.

– Sprzedaż Premium Park Łowicz dowodzi, że nieruchomości handlowe nie tylko w dużych, ale też w mniejszych miastach w dalszym ciągu cieszą się zainteresowaniem inwestorów, a popyt na wysokiej jakości produkty inwestycyjne w Polsce nie maleje — komentuje Sebastian Wiśniewski, prezes zarządu, Fortis Investments.

– Mieliśmy ogromną przyjemność reprezentować Fortis Investments w sprzedaży jednego z najlepiej przygotowanych do procesu parków handlowych w miejscowości poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Parki handlowe to bardzo atrakcyjne produkty inwestycyjne dla wielu międzynarodowych funduszy — powiedział Dariusz Forysiak, dyrektor w Dziale Usług Inwestycyjnych Colliers International.

Grupa Fortis działa w polskiej branży deweloperskiej od 2007 roku. W ciągu ostatnich kilku lat oddała do użytkowania ponad 150 mieszkań oraz rewitalizowała kamienice o charakterze usługowo-mieszkalnym. Od 2016 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, deweloper przygotowuje projekty parków handlowych pod marką Premium Park m.in. w Prudniku i Strzelcach Opolskich oraz kolejne inwestycje mieszkaniowe na ponad 20 000 PUM.

fot. materiały prasowe

 

 

 

Translate »