Trzy apartamenty pokazowe w ZŁOTEJ 44 znalazły nabywców

Apartamentowiec ZŁOTA 44 to nieodłączny element warszawskiego skyline’u, który wpisuje się w panoramę miasta za sprawą unikatowego kształtu i imponującej dla tego typu budynków wysokości. Charakterystycznym elementem ZŁOTEJ 44 jest widoczny z zewnątrz rozświetlony pas na wysokości 50. piętra – tu znajdują się trzy apartamenty pokazowe, które znalazły swoich nabywców. Pomimo ich sprzedaży, apartamenty nadal pełnią funkcję pokazową.

Tak wysoka kondygnacja oferuje zapierające dech w piersiach widoki, dynamicznie zmieniające się z minuty na minutę. Trzy apartamenty: Oxygen o powierzchni niemal 236 mkw, 140 mkw Reflections i kameralny 64 mkw Nature zajmują łączną powierzchnię ok. 440 mkw. Apartamenty zostały zaaranżowane przez Galerię Heban.

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

fot. Złota 44/ mat. prasowe

Translate »