Udogodnienia dla rodzin z dziećmi w Atrium Mosty

W płockim centrum handlowym Atrium Mosty zmodernizowano pokoje dla rodziców z dziećmi i wyposażono je w nowoczesny, komfortowy sprzęt.

W Atrium Mosty zakończyła się modernizacja dwóch pokojów dla rodziców z dziećmi, na parterze oraz piętrze obiektu. W ramach wykonanych prac pomieszczenia zostały wyremontowane, wymieniono meble, a także zaaranżowano je w spokojnych kolorach, nawiązujących do logotypu Atrium Mosty.

Wraz z remontem w pokoikach pojawiły się dodatkowe udogodnienia – w pomieszczeniu na parterze uruchomiona została toaleta, a na piętrze zainstalowana została mikrofalówka do podgrzewania posiłków. Obydwa pomieszczenia wyposażone są w fotele i przewijaki, a także zlew i podstawowe akcesoria higieniczne – to miejsca, gdzie rodzice mogą odpocząć, przebrać lub nakarmić dziecko w ciszy i spokoju.

– Klienci z dziećmi i rodziny to jedna z naszych priorytetowych grup docelowych. Staraliśmy się stworzyć im przyjazną przestrzeń, w której będą mogli swobodnie odpocząć ze swoimi dziećmi podczas robienia zakupów. Materiały użyte podczas remontu są najwyższej jakości. Inwestycja jest wyjątkowa i bardzo nowoczesna – mamy nadzieję, że spodoba się odwiedzającym nas rodzicom ich dzieciom – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, dyrektor Atrium Mosty.

Korzystanie z pokojów jest nieodpłatne i możliwe w godzinach funkcjonowania centrum handlowego. Koncepcję aranżacyjną przygotowała firma PROGETTI z Warszawy.

To nie wszystkie atrakcje i udogodnienia, jakie zarządca CH Atrium Mosty przygotował dla klientów z dziećmi. Od listopada w obiekcie funkcjonuje prawie 1000-metrowe Rodzinne Centrum Rozrywki, dla Klientów dostępny jest także tor gokartowy przystosowany do potrzeb najmłodszych oraz miejsca zabaw dla maluchów. Dodatkowo w obiekcie organizowane są bezpłatne, cykliczne wydarzenia dedykowane najmłodszym i ich rodzicom.

fot. materiały prasowe