Uniwersalny kocioł kondensacyjny z wyświetlaczem LCD

Cerapur Compact marki Junkers to uniwersalne urządzenie dla małych i dużych powierzchni mieszkalnych. Nowy kocioł kondensacyjny Junkers zmieści się w kuchni i łazience niewielkiego mieszkania, doskonale sprawdzi się też w przestronnym apartamencie i szeregowcu. Zintegrowana automatyka pogodowa optymalizuje pracę urządzenia, a czytelny wyświetlacz LCD pozwala na łatwe sterowanie nim.

Lekki i cichy kocioł o niewielkich wymiarach dostępny w różnych wariantach mocy – to właśnie nowy Cerapur Compact marki Junkers. Kotły z linii Cerapur Compact mogą być stosowane zarówno w małych mieszkaniach (moc modulowana od 3 kW), jak i sporych apartamentach i domach (górny zakres modulacji do 24 kW).

Dzięki szerokiej ofercie uzupełniającej, składającej się poziomych i pionowych podłączeń hydraulicznych oraz zestawów adaptacyjnych, można je szybko i bezproblemowo podłączyć do nowej lub – jeśli wymieniamy stary kocioł – do już istniejącej instalacji hydraulicznej. Obudowa Cerapur Compact ma tylko 40 cm szerokości co sprawia, że urządzenie zajmuje wyjątkowo mało miejsca. Docenią to przede wszystkim osoby montujące kocioł w pomieszczeniach mieszkalnych.
W celu zapewnienia optymalnej sprawności i komfortu użytkowania, kotły kondensacyjne Cerapur Compact wyposażono w nowy, intuicyjny panel sterowania Bosch Heatronic® 3.5 ze zintegrowanym czytelnym wyświetlaczem LCD oraz automatyką pogodową. Automatyka umożliwia indywidualne dostosowanie pracy kotła do charakterystyki cieplnej budynku.

fot. Bosch

Translate »