Wmurowano kamień węgielny pod budowę MOKKI

22 marca 2016 roku to data symbolicznej inauguracji prac budowlanych mokotowskiej MOKKI, projektu mieszkaniowego OKAM Capital, który jest realizowany przez firmę KARMAR S.A.

Teren przy ulicy Konstruktorskiej, na którym stanie budynek MOKKI, OKAM Capital, deweloper projektu, przekazał jeszcze w październiku 2015 roku firmie KARMAR S.A., która jest generalnym wykonawcą projektu. Obecnie kończy się drugi etap prac przygotowujących do właściwych robót budowlanych, który obejmuje zabezpieczenie wykopu.

– Naszą ambicją jest satysfakcja klientów – mówi David Lebot, prezes KARMAR S.A. – Dlatego jestem głęboko przekonany, że bogate doświadczenie oraz wiedza pracowników zaangażowanych w ten projekt są gwarancją jego sprawnej i terminowej realizacji.

MOKKA to projekt, w którym będzie się mieściło 306 apartamentów. Na działce o powierzchni blisko 9 tys. mkw. powstaną dwa dziewięciokondygnacyjne budynki. Do dzisiaj nabywców znalazło już ponad 25 proc. mieszkań. Wysoki poziom sprzedaży wyjaśnia  Hubert Piziorski, dyrektor Działu Zarządzania Projektami i Rozwoju OKAM Capital. – Optymalna urbanistyka i nowoczesna architektura, a co najważniejsze dbałość o każdy detal projektu to cel, który założyliśmy sobie od początku naszej współpracy z projektantami z pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. Na uwagę zasługują bardzo funkcjonalne rozkłady mieszkań, które nie tylko pozwalają na indywidualną aranżację, ale zapewniają świetne doświetlenie całego mieszkania. Uzyskaliśmy ten efekt poprzez zastosowanie wysokich okien tworzących atrakcyjne przeszklone fasady wzdłuż balkonów i tarasów. – mówi Hubert Piziorski.

– To druga inwestycja OKAM na Służewcu – mówi Arie Koren, prezes Okam Capital – Klienci, którzy zdecydują się na mieszkanie w MOKKA wybiorą komfort. Nas nie interesują tylko budynki. Zadbaliśmy o relaks na dwóch zielonych dziedzińcach, strefę fitness, prywatną wypożyczalnię rowerów. Mamy nadzieję, że już w 2017 pierwsi Klienci zamieszkają w MOKKA.

fot. materiały prasowe

 

Translate »