Znamy laureatów Nagród Gospodarczych ZPP

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wyłonił laureatów tegorocznych Nagród Gospodarczych. To już IV edycja konkursu, w którym ZPP wyróżnia osoby i instytucje wspierające środowisko małych i średnich firm.

– Poprzez Nagrody Gospodarcze chcemy podkreślić wagę i znaczenie działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Nagradzane przez nas osoby i instytucje czynnie wspierają sektor MSP. Zarówno poprzez produkty, które tworzą z myślą o przedsiębiorcach, jak i publikacje, w których poruszają tematy ważne dla sektora małych i średnich firm – powiedział Cezary Kaźmierczak, prezes ZPP. – Nagroda ma szczególny charakter, bo kandydatów zgłaszają Członkowie ZPP, a przyznają ją statutowe władze – Zarząd i Rada Nadzorcza.

W 2014 roku nagrody zostały przyznane w kategoriach: Dziennikarz, Polityk, Instytucja, Ekonomista, Medium oraz Firma Przyjazna MSP.

Laureatami Nagród zostali:

DZIENNIKARZ: Piotr Aleksandrowicz – za rzetelną i niezależną publicystykę ekonomiczną

POLITYK: Jacek P. Męcina – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej – za reformę urzędów pracy

INSTYTUCJA: Stowarzyszenie Koliber – za skierowaną do młodych ludzi działalność edukacyjną

EKONOMISTA : Paweł Dobrowolski – za badania i publikacje dotyczące ukrytego długu publicznego

MEDIUM: Puls Biznesu – za publicystykę wspierającą wolność gospodarczą oraz obronę interesów małych i średnich przedsiębiorstw

FIRMA PRZYJAZNA MSP: Millennium Leasing – za produkty leasingowe skierowane do sektora MSP

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Kafe Zielony Niedźwiedź. Poprowadził ją Tomasz Wróblewski, Wiceprezes WEI – fundacji ZPP.

fot. materiały prasowe

 

Translate »